PRENÁJOM
KARAVANU

Spoločnosť Karavany-VEMAX sa zaoberá prenájmom obytného auta (autokaravanu). Obytné auto či autokaravany karavan je alternatívou ku klasickej dovolenke. Prenájom autokaravanu alebo požičanie autokaravanu vybavíme vždy promptne tak, aby ste sa mohli čo najskôr vydať na cesty za dobrodružstvom. Prvoradým cieľom je spokojnosť klienta, ktorý prežije s našou požičovňou pekné chvíle a bude sa k nám rád vracať, pretože najlepšou referenciou je spokojný klient.

Cestujte za oddychom a neobmedzujte sa iba v priestoroch hotelov či penziónov – vychutnajte si prírodu, more či iné miesta celkom podľa Vašich predstáv bez toho, aby ste boli viazaný dostaviť sa niekam na určitú hodinu či zbaliť svoju batožinu ihneď po raňajkách.

Ponúkame Vám autokaravan vhodné pre každého z Vás, pričom sa nemusíte obmedzovať v dĺžke Vašej dovolenky či vo vzdialenosti, ktorú s nimi prejdete. Po zapožičaní karavanu máte slobodu, čo sa týka miesta a trasy. Zastavte kedykoľvek, v akýkoľvek čas využite možnosti, ktoré Vám karavany ponúkajú.

ADRIA MATRIX SP

5 miest na sedenie na jazdu, 6 miest na spanie, vnútorné sedenie pre 5 - 6 osôb, otočné sedadlo vodiča a spolujazdca, klimatizácia, nezávislé kúrenie, tempomat, autorádio s CD,USB,AUX, ABS, ESP, chladnička s mrazničkou, plynový varič, rúra na pečenie 220 V, stolovacia súprava pre šesť osob, kuchynský kút s riadom, nádrž na čistú a odpadovú vodu, plynový bojler na teplú vodu, chemické WC, sprchovací kút, vonkajšia markíza, 4 x kempingová stolička, 1 x kempingový stol, vonkajší koberec pod markízu, 2x plná propánbutánová fľaša, garáž, plynový alarm